הדברת טרמיטים מחיר

הטרמיטים הינם זן של מזיקים. צבעם בדרך כלל צבן או צהבהב והם נראים כמו יצור כלאיים של תיקן ונמלה. הטרמיטים שוכנים בדרך כלל במושבות ענק בעצים או בקרקע. הם מתרבים במהירות ומסבים נזק לרהיטים ולרכוש.  כאשר באים להתמודד עם טרמיטים חשוב לעשות זאת באופן מהיר ככל ניתן. כל מושבה בעלת מיליוני טרמיטים מתחילה משני טרמיטים בודדים אשר מתפשטים במהירות גבוהה ביותר. הקן נמצא עמוק באדמה ולכן קשה להבחין מהו מיקומו. חברת הדברה מקצועית יכולה לאבחן היכן קיימים קני הטרמיטים באמצעות ציוד מיוחד.
 

הדברת טרמיטים מקצועית בסביון

הדברת טרמיטים מחויבת בהדברה ייעודית לטרמיטים, כל נסיון של הדברה חיצונית שאינו נכון להדברת טרמיטים אינו יעיל שכן כדי להשמיד את קן הטרמיטים יש לבצע הדברה שורשית.
 

ללא טיפול מקצועי ומהיר ככל שניתן, הטרמיטים עלולים להתרבות במהירות ולגרום נזקים לבית ולרכוש.איתור מדויק של מיקום הטרמיטים דורש מומחיות ועליו להיעשות בידיי איש הדברה מיומן המתמחה בהדברת טרמיטים.
 

אנו ביתוש בראש מתמחים בהדברת טרמיטים מקצועית החל מאיתור טרמיטים מדוייק והקן בו הם שוכנים ועד לביצוע ההדברה בחומרים ייעודיים בטיחותיים וידידותיים לסביבה. אנו מספקים שירות במהלך כל שעות היממה עבור קהל לקוחות פרטי עסקי ומוסדי בכל רחבי הארץ, תוך מתן ייעוץ מקצועי רב ערך וליווי עד להרחקת המזיקים לצמיתות.