הדברת פרעושים

 

סובלים בזמן האחרון מגרד? אדמומיות על העור? עקיצות שלא מרפות? אם כך, עלול להיות שיש להם בעיה של פרעושים בבית, והפתרון הוא אחד: להדביר את המקום בצורה מקצועית. הדברה כנגד פרעושים זה לא עניין של מה בכך ואם רוצים שהפתרון יהיה חד משמעי ויעיל עדיף תמיד לפנות אל המומחים בתחום ולהזמין מהם שירות.

 

מה צריך לדעת לפני שמדבירים?

 

יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם מזמינים מדביר שיסייע לכם  להתמודד עם הפרעושים שיש לכם בבית, כמו לדוגמא:

- קיימים הרבה סוגים של פרעושים והנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול", אם כי למרות שמו הוא פוגע בסוגים שונים של חיות  ולא רק בחתולים.

- הדברה מוצלחת מבוססת על הכרות עם מחזור חייו של הפרעוש שחיי גלגול מלא: מהביצים בוצעות רימות, הרימות הופכות לגלמים ומהגלמים בוקעים בסופו של דבר פרעושים.

- ביצי הפרעושים: מסתתרות בכל סדק ובכל מקום אפשרי שבו הן ניזונות מפסולת אורגנית.
 

הדברה יעילה כנגד פרעושים חייבת, בין היתר, להשמיד גם את הביצים, שכן זו הדרך היחידה להבטיח שיהיה לכם שקט מפרעושים לזמן ממושך.

 

תנו לנו להדביר לכם את הבית


אצלנו בחברת יתוש בראש תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר ובעזרתנו תדעו שלא תראו עוד פרעושים ולא תסבלו מהם. מעבר לכך שהאחריות שלכם תהייה להדביר את חיית המחמד שלכם, אנחנו נוכל לגרום לבית שלכם להיות חופשי מפרעושים. על מנת שההדברה תהייה מצוינת צריך לא רק לבחור את החומרים הכי טובים, אלא גם לדעת להשתמש בהם ולשלב חומרים מעכבי גדילה אשר יפגעו בהתפתחות הרימות או הגלמים.